Chytrý podnikatel

Reklamní služby a poradenství nejen pro podnikatele.
Jsme tu pro Vás pokud chcete .

Podívejte se na reference   NEBO   Nás kontaktujte

Služby

Tvroba webových stránek
Zjistit více
Marketing
Zjistit více
Fotografie
Zjistit více
Grafické práce
Zjistit více

 

Naše práce

CVAKBUS

Pro nádherný projekt CVAKBUSu jsme vytvořili webové stránky a komplexní marketingovou kampaň ke spuštění projektu. Více informací o naší spolupráci se dozvíte v malé případové studii, kterou pro vás v…

marketing webdesign
Michele Cavalletto

Pro proslulého českého DJe Michele Cavalletto, známého také pod přezdívkou Kozič, jsme vytvořili prezentační webové stránky. Vytvořené webové stránky: https://michelecavalletto.eu/

webdesign
Jakub Misík Photography

Pro fotografa Jakuba Misíka jsme vytvořili webové stránky prezentující jeho práci a umožňující soukromé prohlížení fotek pro jeho klienty.

webdesign
Luccy_B

Pro kapelu Lucyy_B jsme vytvořili logo, včetně logomanuálu a vizitek.

grafika
Formy Studio

Pro tetovací a piercingový salón Formy Studio jsme vytvořili webové stránky prezentující studio a nabízené služby.

webdesign
Pizza Abstract

Pro Pizza Abstract jsme vytvořili webové stránky s jejich nabídkou produktů pro rozvoz.  

webdesign
X-treme bar

Pro X-treme cocktail bar jsme vytvořili jednostránkový web lákající k posezení v tomto známém Hradeckém baru. Mimo tvorby stránek zajišťujeme focení interiéru, akcí a nabízených drinků do nápojového lístku.

foto webdesign
Café Local

Pro Café Local jsme vytvořili prezentační webové stránky. Požadavkem byla jednoduchost a přehlednost webu. Kromě vytvoření stránek také zajišťujeme focení kavárny a nabízených dobrot a správu facebookového profilu kavárny.

foto marketing webdesign
Nothing was found. Maybe try another keyword?

Co o nás řekli

Jakub Misík
Jakub Misík
Jakub Misík Photography

Kluci mi pomohli dát do kupy web, který jsem nebyl schopný spustit několik let, vyšli mi vstříc v podstatě ve všech přáních, která jsem ohledně toho webu měl, drželi se termínů a vše proběhlo hladce. Na web jsem do lidí dostal velmi pozitivní zpětnou vazbu a mně samotnému se také velice líbí, takže 5 z 5 a budeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Michal Feuermann
Michal Feuermann
Formy Studio

S Jakubem byla od začátku skvělá domluva. Je to několik týdnu co jsme spustili nový web. Celá spolupráce a komunikace s ním probíhala naprosto hladce. Je velmi flexibilní a navíc chodí na každou schůzku předem připraven, s jasnou představou. Určitě s ním budu i nadále spolupracovat.