Služby

Co umíme

Tvorba a správa webových stránek

Webové stránky jsou důležitým obchodním nástrojem. Návštěvníkům představují vaši firmu, její zaměření i nabídku – jsou důležitým místem, kde se vaše firma prezentuje. Každý den zajisté navštívíte spousty stránek. Které z nich vás zaujmou a vzbudí vaši důvěru? Určitě to nebudou staré neaktualizované stránky, pro které je smartphone sprosté slovo.

Postaráme se o všechny práce související s tvorbou webových stránek – od zajištění domény a hostingu přes grafiku až po napsání lákavých textů. Samozřejmostí je také následná správa webu.

Marketing

Hledáte zákazníky? Možná hledají i oni Vás, akorát se jim to nedaří. V době, kdy mají firmy či freelanceři v téměř každém odvětví vysokou míru konkurence je důležité pomoci zákazníkům najít právě Vás.

Nabízíme marketingový full service. Veškeré služby týkající se marketingu. Od správy sociálních sítí, SEO a PPC přes copywriting po vymýšlení kreativních kampaní jak pro online, tak pro offline využití.

Fotografie

Máte světu co ukázat?

Zajistíme profesionální nafocení vaší provozovny či produktů, včetně následné postprodukce fotografií.

Grafické práce

Vizuální prezentace Vaší firmy nebo produktů je pro zákazníky jeden z nejdůležitějších faktorů při nákupním rozhodování (hned vedle kvality produktu či služeb a ceny). Nezanedbáváte svou vizuální prezentaci?

Nabízíme široké portfolio grafických prací –  firemní loga, corporate identity, fotomontáže, nápojové lístky, produktové katalogy, návrhy polepů, propagační tiskoviny a spousta dalšího.

Pojďme se do toho pustit